10.04. Valgamaa Jahi- ja Kalameeste Ühistu erakorralise volinike koosoleku kokkukutsumise tühistamine

Lugupeetud volinikud!   Kaesolevaga tühistan väljasaadetud volinike erakorralise koosoleku kutse 12.aprill.2013. Põhjuseks on vajadus muuta ja täiendada päevakorda vastavalt liikmete ootustele ja soovidele. Uue planeeritava koosoleku aja teatame!   Vabandan põhjustatud ebamugavuste pärast!   Lugupidamisega Rein Rosenberg Juhataja  Info telefonil 58358395   Seletus ärajätmise juurde.   Paljud meie liikmed tahavad enne nõukogu valimist hääletada vastavaid põhikirjapunkte, et oleks võimalus valida hoopis 24 liikmeline Nõukogu. Samuti soovitakse koosolekul otsustada võimalikke teisi Põhikirjamuudatusi. Ei peeta otstarbekaks korraldada mitut koosolekut ja soovitakse säästa liikmete aega sellega, et viiakse läbi üks korralikult ettevalmistatud koosolek, kus kõik küsimused saaksid lahenduse. Juhatus räägib seltsidega läbi ja valmistavalmistab koosoleku ette võimalikult kiiresti. 

Lugupeetud volinikud!   Kaesolevaga tühistan väljasaadetud volinike erakorralise koosoleku kutse 12.aprill.2013. Põhjuseks on vajadus muuta ja täiendada päevakorda vastavalt liikmete ootustele ja soovidele. Uue planeeritava koosoleku aja teatame!   Vabandan põhjustatud ebamugavuste pärast!   Lugupidamisega Rein Rosenberg Juhataja  Info telefonil 58358395   Seletus ärajätmise juurde.   Paljud meie liikmed tahavad enne nõukogu valimist hääletada vastavaid põhikirjapunkte, et oleks võimalus valida hoopis 24 liikmeline Nõukogu. Samuti soovitakse koosolekul otsustada võimalikke teisi Põhikirjamuudatusi. Ei peeta otstarbekaks korraldada mitut koosolekut ja soovitakse säästa liikmete aega sellega, et viiakse läbi üks korralikult ettevalmistatud koosolek, kus kõik küsimused saaksid lahenduse. Juhatus räägib seltsidega läbi ja valmistavalmistab koosoleku ette võimalikult kiiresti.  Hinnatud kodulehtede tegemine professionaalne ja heal tasemel kodulehe tegemine tunnustatud ja visuaalselt atraktiivse .. korraliku ja mugavalt hallatava kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate haldusvahendite abil sisuhaldussüsteem aitab kodulehti originaalse visuaaldisainiga vaata lisaks ka

10.04. Valgamaa Jahi- ja Kalameeste Ühistu erakorralise volinike koosoleku kokkukutsumise tühistamine

Lugupeetud volinikud!
 
Kaesolevaga tühistan väljasaadetud volinike erakorralise koosoleku kutse 12.aprill.2013. Põhjuseks on vajadus muuta ja täiendada päevakorda vastavalt liikmete ootustele ja soovidele. Uue planeeritava koosoleku aja teatame!
 
Vabandan põhjustatud ebamugavuste pärast!
 
Lugupidamisega
Rein Rosenberg
Juhataja
 Info telefonil 58358395
 
Seletus ärajätmise juurde.
 
Paljud meie liikmed tahavad enne nõukogu valimist hääletada vastavaid põhikirjapunkte, et oleks võimalus valida hoopis 24 liikmeline Nõukogu. Samuti soovitakse koosolekul otsustada võimalikke teisi Põhikirjamuudatusi. Ei peeta otstarbekaks korraldada mitut koosolekut ja soovitakse säästa liikmete aega sellega, et viiakse läbi üks korralikult ettevalmistatud koosolek, kus kõik küsimused saaksid lahenduse. Juhatus räägib seltsidega läbi ja valmistavalmistab koosoleku ette võimalikult kiiresti. 

10.04. Valgamaa Jahi- ja Kalameeste Ühistu erakorralise volinike koosoleku kokkukutsumise tühistamine Lugupeetud volinikud!   Kaesolevaga tühistan väljasaadetud volinike erakorralise koosoleku kutse 12.aprill.2013. Põhjuseks on vajadus muuta ja täiendada päevakorda vastavalt liikmete ootustele ja soovidele. Uue planeeritava koosoleku aja teatame!   Vabandan põhjustatud ebamugavuste pärast!   Lugupidamisega Rein Rosenberg Juhataja  Info telefonil 58358395   Seletus ärajätmise juurde.   Paljud meie liikmed tahavad enne nõukogu valimist hääletada vastavaid põhikirjapunkte, et oleks võimalus valida hoopis 24 liikmeline Nõukogu. Samuti soovitakse koosolekul otsustada võimalikke teisi Põhikirjamuudatusi. Ei peeta otstarbekaks korraldada mitut koosolekut ja soovitakse säästa liikmete aega sellega, et viiakse läbi üks korralikult ettevalmistatud koosolek, kus kõik küsimused saaksid lahenduse. Juhatus räägib seltsidega läbi ja valmistavalmistab koosoleku ette võimalikult kiiresti. 
Valgamaa Jahimeeste Ühistu, J.Kuperjanovi 76, 68207 Valga, tel: (+372) 5835 8395, e-post: