Kontor suletud neljapäeval, 7.09

Seoses EJS'i naistöötajate ning EJSi ja KKM vahelise halduslepingupartnerite täiendkoolitusega, mis toimub 7-9.september, on neljapäeval, 7ndal septembril kontor suletud! Vabandame võimalike ebamugavuste pärast!

Seoses EJS'i naistöötajate ning EJSi ja KKM vahelise halduslepingupartnerite täiendkoolitusega, mis toimub 7-9.september, on neljapäeval, 7ndal septembril kontor suletud! Vabandame võimalike ebamugavuste pärast! Hinnatud kodulehtede tegemine professionaalne ja heal tasemel kodulehe tegemine tunnustatud ja visuaalselt atraktiivse .. korraliku ja mugavalt hallatava kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate haldusvahendite abil sisuhaldussüsteem aitab kodulehti originaalse visuaaldisainiga vaata lisaks ka

Kontor suletud neljapäeval, 7.09

Seoses EJS'i naistöötajate ning EJSi ja KKM vahelise halduslepingupartnerite täiendkoolitusega, mis toimub 7-9.september, on neljapäeval, 7ndal septembril kontor suletud!
Vabandame võimalike ebamugavuste pärast!

Kontor suletud neljapäeval, 7.09 Seoses EJS'i naistöötajate ning EJSi ja KKM vahelise halduslepingupartnerite täiendkoolitusega, mis toimub 7-9.september, on neljapäeval, 7ndal septembril kontor suletud! Vabandame võimalike ebamugavuste pärast!
Valgamaa Jahimeeste Ühistu, J.Kuperjanovi 76, 68207 Valga, tel: (+372) 5835 8395, e-post: