Laskepäev 18. september 2016 Metsniku lasketiirus

Pühapäeval, 18ndal septembril 2016 toimub Metsniku lasketiirus laskepäev, kus saab harjutada ja teha laskekatset. Kell 10 on Kaitseliidu Valgamaa malevapealik major Tõnis Org'i avakõne funtsionääridele (juhatus, nõukogu, seltside esimehed) ja Nõukogu koosolek. Seejärel laskmised kella 18ni. Laskmised: 1. 50 m vintraudse relvaga elektroonilisse märklauda - laskemoon täismantelkuul 2. 35 m siledaraudse relvaga tavasiluetti 3. taldrikute laskmine Igale inimesele on arvestatud soorituseks 5 minutit 9 lasu sooritamiseks - 3 proovilasku (1 seisev, 2 liikuvat) ning laskekatse seeria 6 lasku (2 seisvat, 4 liikuvat). Kõik, kes sooritavad seeria piisavalt hea tulemusega (6st lasust 5 on tabanud märklehe tabamisala), saavad soovi korral laskekatse tunnistuse, mis väljastatakse kohapeal laskeprotokolli alusel. Laskekatse tunnistus maksab 5 eurot (2 eurot laskekatse sooritamine, 3 eurot laskekatse tunnistuse väljastamine) Sileda- ja vintraudse relvaga laskmised toimuvad samal rajal. Eri laskmistel vahetatakse märgid teatud aja tagant. Kuidas täpsemalt, anname teada registreerumise lõppedes. Laskmine toimub kuni kella 17ni. Kell 17-18 on laskeaeg neile, kel laskmine muret tekitab või publik liigset pinget tekitab. Neile varume rohkem aega. 18ndal septembril on lasketiirus võimalus lasta ka taldrikuid. Taldrikulaskmist koordineerib Aare Jaama ning üks seeria ühele laskurile maksab 4 eurot. Laskemoon tuleb igal laskjal endal varuda ning kohapealt soetamise võimalus puudub! Registreerimine lõppeb 15ndal septembril kell 13.00 Registreerimine laskepäevale on seltside kaupa. Seltsid, kus registreerib vähem inimesi (nt 3) liidetakse teise seltsiga ning neil on ühine laskeaeg. Registreerida tuleb nii vintraudse, siledaraudse kui ka taldrikute laskmise soovid! Täpsem laskejärjekord kuulutatakse välja peale registreerimise lõppemist, hiljemalt 16 september. Täpsem info: Taldrikutelaskmine - Aare Jaama tel 5237303 jaamaaare@gmail.com Laskekatsed - Indrek Valner tel 53433591 indrekvalner@gmail.com Muu info - Ants Järvmägi tel 5134024 ants.jarvmagi@gmail.com Risto Sepp tel 5130147 risto.sepp@rmk.ee Registreerimine ja laskejärjekord - Kaisa Kann 58547665 valgajaht@gmail.com Kellele antud kuupäev ei sobi, on võimalus harjutada siledaraudse relvaga laskekatse seeriat ka Rulli lasketiirus 7ndal septembril alates kell 16st!

Pühapäeval, 18ndal septembril 2016 toimub Metsniku lasketiirus laskepäev, kus saab harjutada ja teha laskekatset. Kell 10 on Kaitseliidu Valgamaa malevapealik major Tõnis Org'i avakõne funtsionääridele (juhatus, nõukogu, seltside esimehed) ja Nõukogu koosolek. Seejärel laskmised kella 18ni. Laskmised: 1. 50 m vintraudse relvaga elektroonilisse märklauda - laskemoon täismantelkuul 2. 35 m siledaraudse relvaga tavasiluetti 3. taldrikute laskmine Igale inimesele on arvestatud soorituseks 5 minutit 9 lasu sooritamiseks - 3 proovilasku (1 seisev, 2 liikuvat) ning laskekatse seeria 6 lasku (2 seisvat, 4 liikuvat). Kõik, kes sooritavad seeria piisavalt hea tulemusega (6st lasust 5 on tabanud märklehe tabamisala), saavad soovi korral laskekatse tunnistuse, mis väljastatakse kohapeal laskeprotokolli alusel. Laskekatse tunnistus maksab 5 eurot (2 eurot laskekatse sooritamine, 3 eurot laskekatse tunnistuse väljastamine) Sileda- ja vintraudse relvaga laskmised toimuvad samal rajal. Eri laskmistel vahetatakse märgid teatud aja tagant. Kuidas täpsemalt, anname teada registreerumise lõppedes. Laskmine toimub kuni kella 17ni. Kell 17-18 on laskeaeg neile, kel laskmine muret tekitab või publik liigset pinget tekitab. Neile varume rohkem aega. 18ndal septembril on lasketiirus võimalus lasta ka taldrikuid. Taldrikulaskmist koordineerib Aare Jaama ning üks seeria ühele laskurile maksab 4 eurot. Laskemoon tuleb igal laskjal endal varuda ning kohapealt soetamise võimalus puudub! Registreerimine lõppeb 15ndal septembril kell 13.00 Registreerimine laskepäevale on seltside kaupa. Seltsid, kus registreerib vähem inimesi (nt 3) liidetakse teise seltsiga ning neil on ühine laskeaeg. Registreerida tuleb nii vintraudse, siledaraudse kui ka taldrikute laskmise soovid! Täpsem laskejärjekord kuulutatakse välja peale registreerimise lõppemist, hiljemalt 16 september. Täpsem info: Taldrikutelaskmine - Aare Jaama tel 5237303 jaamaaare@gmail.com Laskekatsed - Indrek Valner tel 53433591 indrekvalner@gmail.com Muu info - Ants Järvmägi tel 5134024 ants.jarvmagi@gmail.com Risto Sepp tel 5130147 risto.sepp@rmk.ee Registreerimine ja laskejärjekord - Kaisa Kann 58547665 valgajaht@gmail.com Kellele antud kuupäev ei sobi, on võimalus harjutada siledaraudse relvaga laskekatse seeriat ka Rulli lasketiirus 7ndal septembril alates kell 16st! Hinnatud kodulehtede tegemine professionaalne ja heal tasemel kodulehe tegemine tunnustatud ja visuaalselt atraktiivse .. korraliku ja mugavalt hallatava kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate haldusvahendite abil sisuhaldussüsteem aitab kodulehti originaalse visuaaldisainiga vaata lisaks ka

Laskepäev 18. september 2016 Metsniku lasketiirus

Pühapäeval, 18ndal septembril 2016 toimub Metsniku lasketiirus laskepäev, kus saab harjutada ja teha laskekatset.

Kell 10 on Kaitseliidu Valgamaa malevapealik major Tõnis Org'i avakõne funtsionääridele (juhatus, nõukogu, seltside esimehed) ja Nõukogu koosolek.

Seejärel laskmised kella 18ni.

Laskmised:
1. 50 m vintraudse relvaga elektroonilisse märklauda - laskemoon täismantelkuul
2. 35 m siledaraudse relvaga tavasiluetti
3. taldrikute laskmine

Igale inimesele on arvestatud soorituseks 5 minutit 9 lasu sooritamiseks - 3 proovilasku (1 seisev, 2 liikuvat) ning laskekatse seeria 6 lasku (2 seisvat, 4 liikuvat).
Kõik, kes sooritavad seeria piisavalt hea tulemusega (6st lasust 5 on tabanud märklehe tabamisala), saavad soovi korral laskekatse tunnistuse, mis väljastatakse kohapeal laskeprotokolli alusel.
Laskekatse tunnistus maksab 5 eurot (2 eurot laskekatse sooritamine, 3 eurot laskekatse tunnistuse väljastamine)

Sileda- ja vintraudse relvaga laskmised toimuvad samal rajal. Eri laskmistel vahetatakse märgid teatud aja tagant. Kuidas täpsemalt, anname teada registreerumise lõppedes.

Laskmine toimub kuni kella 17ni.
Kell 17-18 on laskeaeg neile, kel laskmine muret tekitab või publik liigset pinget tekitab. Neile varume rohkem aega.

18ndal septembril on lasketiirus võimalus lasta ka taldrikuid. Taldrikulaskmist koordineerib Aare Jaama ning üks seeria ühele laskurile maksab 4 eurot.

Laskemoon tuleb igal laskjal endal varuda ning kohapealt soetamise võimalus puudub!

Registreerimine lõppeb 15ndal septembril kell 13.00

Registreerimine laskepäevale on seltside kaupa. Seltsid, kus registreerib vähem inimesi (nt 3) liidetakse teise seltsiga ning neil on ühine laskeaeg.
Registreerida tuleb nii vintraudse, siledaraudse kui ka taldrikute laskmise soovid!

Täpsem laskejärjekord kuulutatakse välja peale registreerimise lõppemist, hiljemalt 16 september.

Täpsem info:
Taldrikutelaskmine - Aare Jaama tel 5237303 jaamaaare@gmail.com
Laskekatsed - Indrek Valner tel 53433591 indrekvalner@gmail.com
Muu info - Ants Järvmägi tel 5134024 ants.jarvmagi@gmail.com
Risto Sepp tel 5130147 risto.sepp@rmk.ee
Registreerimine ja laskejärjekord - Kaisa Kann 58547665 valgajaht@gmail.com

Kellele antud kuupäev ei sobi, on võimalus harjutada siledaraudse relvaga laskekatse seeriat ka Rulli lasketiirus 7ndal septembril alates kell 16st!

Laskepäev 18. september 2016 Metsniku lasketiirus Pühapäeval, 18ndal septembril 2016 toimub Metsniku lasketiirus laskepäev, kus saab harjutada ja teha laskekatset. Kell 10 on Kaitseliidu Valgamaa malevapealik major Tõnis Org'i avakõne funtsionääridele (juhatus, nõukogu, seltside esimehed) ja Nõukogu koosolek. Seejärel laskmised kella 18ni. Laskmised: 1. 50 m vintraudse relvaga elektroonilisse märklauda - laskemoon täismantelkuul 2. 35 m siledaraudse relvaga tavasiluetti 3. taldrikute laskmine Igale inimesele on arvestatud soorituseks 5 minutit 9 lasu sooritamiseks - 3 proovilasku (1 seisev, 2 liikuvat) ning laskekatse seeria 6 lasku (2 seisvat, 4 liikuvat). Kõik, kes sooritavad seeria piisavalt hea tulemusega (6st lasust 5 on tabanud märklehe tabamisala), saavad soovi korral laskekatse tunnistuse, mis väljastatakse kohapeal laskeprotokolli alusel. Laskekatse tunnistus maksab 5 eurot (2 eurot laskekatse sooritamine, 3 eurot laskekatse tunnistuse väljastamine) Sileda- ja vintraudse relvaga laskmised toimuvad samal rajal. Eri laskmistel vahetatakse märgid teatud aja tagant. Kuidas täpsemalt, anname teada registreerumise lõppedes. Laskmine toimub kuni kella 17ni. Kell 17-18 on laskeaeg neile, kel laskmine muret tekitab või publik liigset pinget tekitab. Neile varume rohkem aega. 18ndal septembril on lasketiirus võimalus lasta ka taldrikuid. Taldrikulaskmist koordineerib Aare Jaama ning üks seeria ühele laskurile maksab 4 eurot. Laskemoon tuleb igal laskjal endal varuda ning kohapealt soetamise võimalus puudub! Registreerimine lõppeb 15ndal septembril kell 13.00 Registreerimine laskepäevale on seltside kaupa. Seltsid, kus registreerib vähem inimesi (nt 3) liidetakse teise seltsiga ning neil on ühine laskeaeg. Registreerida tuleb nii vintraudse, siledaraudse kui ka taldrikute laskmise soovid! Täpsem laskejärjekord kuulutatakse välja peale registreerimise lõppemist, hiljemalt 16 september. Täpsem info: Taldrikutelaskmine - Aare Jaama tel 5237303 jaamaaare@gmail.com Laskekatsed - Indrek Valner tel 53433591 indrekvalner@gmail.com Muu info - Ants Järvmägi tel 5134024 ants.jarvmagi@gmail.com Risto Sepp tel 5130147 risto.sepp@rmk.ee Registreerimine ja laskejärjekord - Kaisa Kann 58547665 valgajaht@gmail.com Kellele antud kuupäev ei sobi, on võimalus harjutada siledaraudse relvaga laskekatse seeriat ka Rulli lasketiirus 7ndal septembril alates kell 16st!
Valgamaa Jahimeeste Ühistu, J.Kuperjanovi 76, 68207 Valga, tel: (+372) 5835 8395, e-post: