Nõukogu Jaht Taageperas 13.10.2019

Pühapäeval, 13ndal oktoobril toimub traditsiooniline Valgamaa Jahimeeste Ühistu Nõukogu Jaht ja koosolek. Jaht toimub Taagepera piirkonnas. VJÜ Nõukogu liikmeid ja Jahile kutsutud külalised võtab lahkesti vastu Taagepera Jahiselts, esindaja Indrek Valner.

Pühapäeval, 13ndal oktoobril toimub traditsiooniline Valgamaa Jahimeeste Ühistu Nõukogu Jaht ja koosolek. Jaht toimub Taagepera piirkonnas. VJÜ Nõukogu liikmeid ja Jahile kutsutud külalised võtab lahkesti vastu Taagepera Jahiselts, esindaja Indrek Valner. Hinnatud kodulehtede tegemine professionaalne ja heal tasemel kodulehe tegemine tunnustatud ja visuaalselt atraktiivse .. korraliku ja mugavalt hallatava kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate haldusvahendite abil sisuhaldussüsteem aitab kodulehti originaalse visuaaldisainiga vaata lisaks ka

Nõukogu Jaht Taageperas 13.10.2019

Pühapäeval, 13ndal oktoobril toimub traditsiooniline Valgamaa Jahimeeste Ühistu Nõukogu Jaht ja koosolek. Jaht toimub Taagepera piirkonnas.
VJÜ Nõukogu liikmeid ja Jahile kutsutud külalised võtab lahkesti vastu Taagepera Jahiselts, esindaja Indrek Valner.

Nõukogu Jaht Taageperas 13.10.2019 Pühapäeval, 13ndal oktoobril toimub traditsiooniline Valgamaa Jahimeeste Ühistu Nõukogu Jaht ja koosolek. Jaht toimub Taagepera piirkonnas. VJÜ Nõukogu liikmeid ja Jahile kutsutud külalised võtab lahkesti vastu Taagepera Jahiselts, esindaja Indrek Valner.
Valgamaa Jahimeeste Ühistu, J.Kuperjanovi 76, 68207 Valga, tel: (+372) 5835 8395, e-post: