Põdrapäev 8.11.2017

Kolmapäeval, 8ndal novembril toimub Valgamaal põdrapäev. Põhikohaks Kuperjanovi 76, Valga.Kes varasemalt on Jüriga mujal kokku aanud, et sarved üle vaadata, võivad personaalsete kokkulepete tegemiseks ühendust võtta Jüriga.Jüri Tõnisson 5168052 Ülevaatamisele tuleb esitada 80% enne 1st novembrit kütitud isendite lõualuud. Kindlasti tuleb esitada kõikide isendite lõualuud, kellelt on võetud sarvemõõdud või sigimisorganid. Sigimisorganid võib tuua sügavkülmutatud kujul.

Kolmapäeval, 8ndal novembril toimub Valgamaal põdrapäev. Põhikohaks Kuperjanovi 76, Valga.Kes varasemalt on Jüriga mujal kokku aanud, et sarved üle vaadata, võivad personaalsete kokkulepete tegemiseks ühendust võtta Jüriga.Jüri Tõnisson 5168052 Ülevaatamisele tuleb esitada 80% enne 1st novembrit kütitud isendite lõualuud. Kindlasti tuleb esitada kõikide isendite lõualuud, kellelt on võetud sarvemõõdud või sigimisorganid. Sigimisorganid võib tuua sügavkülmutatud kujul. Hinnatud kodulehtede tegemine professionaalne ja heal tasemel kodulehe tegemine tunnustatud ja visuaalselt atraktiivse .. korraliku ja mugavalt hallatava kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate haldusvahendite abil sisuhaldussüsteem aitab kodulehti originaalse visuaaldisainiga vaata lisaks ka

Põdrapäev 8.11.2017

Kolmapäeval, 8ndal novembril toimub Valgamaal põdrapäev. Põhikohaks Kuperjanovi 76, Valga.Kes varasemalt on Jüriga mujal kokku aanud, et sarved üle vaadata, võivad personaalsete kokkulepete tegemiseks ühendust võtta Jüriga.Jüri Tõnisson 5168052

Ülevaatamisele tuleb esitada 80% enne 1st novembrit kütitud isendite lõualuud. Kindlasti tuleb esitada kõikide isendite lõualuud, kellelt on võetud sarvemõõdud või sigimisorganid. Sigimisorganid võib tuua sügavkülmutatud kujul.

Põdrapäev 8.11.2017 Kolmapäeval, 8ndal novembril toimub Valgamaal põdrapäev. Põhikohaks Kuperjanovi 76, Valga.Kes varasemalt on Jüriga mujal kokku aanud, et sarved üle vaadata, võivad personaalsete kokkulepete tegemiseks ühendust võtta Jüriga.Jüri Tõnisson 5168052 Ülevaatamisele tuleb esitada 80% enne 1st novembrit kütitud isendite lõualuud. Kindlasti tuleb esitada kõikide isendite lõualuud, kellelt on võetud sarvemõõdud või sigimisorganid. Sigimisorganid võib tuua sügavkülmutatud kujul.
Valgamaa Jahimeeste Ühistu, J.Kuperjanovi 76, 68207 Valga, tel: (+372) 5835 8395, e-post: