Pühapäeval, 5. juunil Rulli lasketiirus siledaraudse laskevõistlus

Pühapäeval, 5ndal juunil toimub Rulli lasketiirus siledaraudse laskevõistlus. Avame päeva kell 9.00. Kell 12.00 on lõuna Kell 13.00 on Nõukogu arutelu teemadel "Laskespordi edendamine" ja " Ulukikahjustused" jm jooksvad küsimused. Võistlus on üles ehitatud suuruluki 35 m laskekatse baasil, seega, kes võistluse käigus lasevad vajaliku tulemuse, saavad ka suuruluki siledaraudse laskekatse tunnistuse. Laskeseerias on 2 seisvat + 4 liikuvat märki. Võistlust hinnatakse meeskondlikus arvestuses ja individuaalses arvestuses (3 vanusegruppi: juuniorid, seeniorid ja veteranid). Meeskonnas 4 liiget, kusjuures ei ole nõutud kõikide vanusegruppide esindatust. Individuaallaskmised algavad peale meeskondade laskmist. Võimalus harjutada kogu päeva vältel individuaalselt Rulli kaarrajal taldrikute laskmist. Laskemoon tuleb endil kaasa võtta. Registreeruda neljapäeva 2. juuni õhtuks kella 17.00 'ks telefonil 76 400 69 või e-mailil valgajaht@gmail.com. Esimehed, palun teavitage ka neid liikmeid, kellel e-mail puudub!

Pühapäeval, 5ndal juunil toimub Rulli lasketiirus siledaraudse laskevõistlus. Avame päeva kell 9.00. Kell 12.00 on lõuna Kell 13.00 on Nõukogu arutelu teemadel "Laskespordi edendamine" ja " Ulukikahjustused" jm jooksvad küsimused. Võistlus on üles ehitatud suuruluki 35 m laskekatse baasil, seega, kes võistluse käigus lasevad vajaliku tulemuse, saavad ka suuruluki siledaraudse laskekatse tunnistuse. Laskeseerias on 2 seisvat + 4 liikuvat märki. Võistlust hinnatakse meeskondlikus arvestuses ja individuaalses arvestuses (3 vanusegruppi: juuniorid, seeniorid ja veteranid). Meeskonnas 4 liiget, kusjuures ei ole nõutud kõikide vanusegruppide esindatust. Individuaallaskmised algavad peale meeskondade laskmist. Võimalus harjutada kogu päeva vältel individuaalselt Rulli kaarrajal taldrikute laskmist. Laskemoon tuleb endil kaasa võtta. Registreeruda neljapäeva 2. juuni õhtuks kella 17.00 'ks telefonil 76 400 69 või e-mailil valgajaht@gmail.com. Esimehed, palun teavitage ka neid liikmeid, kellel e-mail puudub! Hinnatud kodulehtede tegemine professionaalne ja heal tasemel kodulehe tegemine tunnustatud ja visuaalselt atraktiivse .. korraliku ja mugavalt hallatava kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate haldusvahendite abil sisuhaldussüsteem aitab kodulehti originaalse visuaaldisainiga vaata lisaks ka

Pühapäeval, 5. juunil Rulli lasketiirus siledaraudse laskevõistlus


Pühapäeval, 5ndal juunil toimub Rulli lasketiirus siledaraudse laskevõistlus.
Avame päeva kell 9.00.

Kell 12.00 on lõuna
Kell 13.00 on Nõukogu arutelu teemadel "Laskespordi edendamine" ja " Ulukikahjustused" jm jooksvad küsimused.

Võistlus on üles ehitatud suuruluki 35 m laskekatse baasil, seega, kes võistluse käigus lasevad vajaliku tulemuse, saavad ka suuruluki siledaraudse laskekatse tunnistuse.
Laskeseerias on 2 seisvat + 4 liikuvat märki.

Võistlust hinnatakse meeskondlikus arvestuses ja individuaalses arvestuses (3 vanusegruppi: juuniorid, seeniorid ja veteranid).
Meeskonnas 4 liiget, kusjuures ei ole nõutud kõikide vanusegruppide esindatust.

Individuaallaskmised algavad peale meeskondade laskmist.

Võimalus harjutada kogu päeva vältel individuaalselt Rulli kaarrajal taldrikute laskmist.

Laskemoon tuleb endil kaasa võtta.

Registreeruda neljapäeva 2. juuni õhtuks kella 17.00 'ks telefonil 76 400 69 või e-mailil valgajaht@gmail.com.

Esimehed, palun teavitage ka neid liikmeid, kellel e-mail puudub!

Pühapäeval, 5. juunil Rulli lasketiirus siledaraudse laskevõistlus Pühapäeval, 5ndal juunil toimub Rulli lasketiirus siledaraudse laskevõistlus. Avame päeva kell 9.00. Kell 12.00 on lõuna Kell 13.00 on Nõukogu arutelu teemadel "Laskespordi edendamine" ja " Ulukikahjustused" jm jooksvad küsimused. Võistlus on üles ehitatud suuruluki 35 m laskekatse baasil, seega, kes võistluse käigus lasevad vajaliku tulemuse, saavad ka suuruluki siledaraudse laskekatse tunnistuse. Laskeseerias on 2 seisvat + 4 liikuvat märki. Võistlust hinnatakse meeskondlikus arvestuses ja individuaalses arvestuses (3 vanusegruppi: juuniorid, seeniorid ja veteranid). Meeskonnas 4 liiget, kusjuures ei ole nõutud kõikide vanusegruppide esindatust. Individuaallaskmised algavad peale meeskondade laskmist. Võimalus harjutada kogu päeva vältel individuaalselt Rulli kaarrajal taldrikute laskmist. Laskemoon tuleb endil kaasa võtta. Registreeruda neljapäeva 2. juuni õhtuks kella 17.00 'ks telefonil 76 400 69 või e-mailil valgajaht@gmail.com. Esimehed, palun teavitage ka neid liikmeid, kellel e-mail puudub!
Valgamaa Jahimeeste Ühistu, J.Kuperjanovi 76, 68207 Valga, tel: (+372) 5835 8395, e-post: