VJÜ kirjade ja logoga särgid

Oleme tellimas Valgamaa Jahimeeste Ühistu logo ja kirjadega särke kokkutulekuks. Särgi hinnaks tuleb 5 eurot. Naiste ja meestemudelid on eraldi! Särgisoovid koos suurusega teada anda valgajaht@gmail.com HILJEMALT 14.JUUNI keskpäevaks!

Oleme tellimas Valgamaa Jahimeeste Ühistu logo ja kirjadega särke kokkutulekuks. Särgi hinnaks tuleb 5 eurot. Naiste ja meestemudelid on eraldi! Särgisoovid koos suurusega teada anda valgajaht@gmail.com HILJEMALT 14.JUUNI keskpäevaks! Hinnatud kodulehtede tegemine professionaalne ja heal tasemel kodulehe tegemine tunnustatud ja visuaalselt atraktiivse .. korraliku ja mugavalt hallatava kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate haldusvahendite abil sisuhaldussüsteem aitab kodulehti originaalse visuaaldisainiga vaata lisaks ka

VJÜ kirjade ja logoga särgid

Oleme tellimas Valgamaa Jahimeeste Ühistu logo ja kirjadega särke kokkutulekuks.
Särgi hinnaks tuleb 5 eurot.
Naiste ja meestemudelid on eraldi!

Särgisoovid koos suurusega teada anda valgajaht@gmail.com HILJEMALT 14.JUUNI keskpäevaks!

VJÜ kirjade ja logoga särgid Oleme tellimas Valgamaa Jahimeeste Ühistu logo ja kirjadega särke kokkutulekuks. Särgi hinnaks tuleb 5 eurot. Naiste ja meestemudelid on eraldi! Särgisoovid koos suurusega teada anda valgajaht@gmail.com HILJEMALT 14.JUUNI keskpäevaks!
Valgamaa Jahimeeste Ühistu, J.Kuperjanovi 76, 68207 Valga, tel: (+372) 5835 8395, e-post: